SANDAVİÇ PANEL İLE ÇATI KAPLAMASI

 • Çatıda sandaviç panel uygulaması geçmişte her ne kadar sadece sanayi yapılarında kullanılsa da son zamanlarda ev çatılarında da çok sık şekilde karşımıza çıkıyor. Sandaviç panel iki tarafı saç veya aluminyum malzemeden arası da yalıtımı sağlayacak izolasyon malzemeden oluşan kompozit bir üründür.Sandaviç paneller boyalı galvaniz saçtan veya aluminyum gofrajlı saçtan oluşabilir. Aralarındaki izolasyon malzemesi PUR(poliüretan),PIR(poliizosiyonat) veya taşyününden oluşabilir. Sandviç paneller, beton ve gaz beton gibi yapı malzemelerinin aksine poliüretan aynı ısı yalıtımını daha düşük kalınlık ile karşılar. Yapınıza yük olmamasının yanısıra, alan ve hacimden tasarruf etmenizi sağlar.

  Sandviç panel montaj esnasında kazandırdığı ekonomik avantajları ile çatı ve cephe hizmetlerinde en çok tercih edilen kaplama türüdür.

  Kullanım alanlarına değindikten sonra biraz da müşterilerimizi sandviç panellerinin kullanım amaçları hakkında bilgilendirmek istiyoruz…

  Sandviç panelleri ısı, su ve ses yalıtımı konusunda uygulama alanlarında başarılı çözümler sunmaktadır. Büyük kullanım alanı olan bu paneller tek seferde 15 mt’ye kadar uygulanabilir. Profesyonel çalışma ortamlarında Egeroof çatı firması olarak %10 veya daha üzeri eğimli çatılarda 3 ya da 5 hadveli Assan nova serisi önermekteyiz. Şayet çatıdaki eğim %5’in altındaysa, kepli veya membranlı panel uygulaması tarafımızca tavsiye edilir.

  Yapınıza yük olmamasının yanı sıra, alan ve hacimden tasarruf etmenizi sağlar. Yanıcı olmayan metal yüzeyiyle poliüretandan oluşan panel sistemi zor yanıcı olarak nitelendirilir.

 • Egeroof çatı firması olarak Assan sandaviç panelin bayiiliğini yapmaktayız.Fabrikadan özel olarak müşterilerimiz için ürettirdiğimiz sandaviç panelleri sanayii yapılarının çatılarında ev çatılarında en uygun şekilde dizayn edip mükemmel sızdırmazlık sağlayarak anahtar teslim çözümler sunuyoruz.
 • Egeroof çatı firması olarak mottomuz doğru fiyat ve yüksek kalitedir.İlk olarak projelerinizin fizibilite çalışmalarını yaptıktan sonra yapıya en uygun olan sandviç panel türünü tespit ediyoruz. En uygun sandviç paneli en uygun fiyatlar ile müşterilerimize sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz ile proje süre tarihlerinizi belirleyip, işinizi verilen zaman aralığı içerisinde tamamlıyoruz. Hizmetlerimizde her şeyden önce iş güvenliğine önem veriyoruz.
 • Sandviç panel çatı kaplama hizmetlerimiz ilgili detaylı bilgi ve fiyat almak için bizimle iletişime geçin.

Sandaviç panellerin çatıda kullanımı hakkında bilgi almak için

tıklayınız