Sandviç Panel Kaplama

Sandviç panel kaplama cephelerde, çatılarda, duvar ve tavanlarda kullanıma uygundur. En tipik sandviç panel uygulaması endüstriyel, ticari alanları, spor salonlarını, depoları ve konut çatılarını kapsar.

Egeroof olarak taş yününden yapılmış; üst sınıf, çelik kaplı sandviç panelleri kullanıyoruz. Çalışmalarımızda özellikle ek yangın güvenliği, hijyen ve görsel sunuma çok dikkat ediyoruz.

Sandviç paneller bir binanın tamamlanmasında birçok farklı kategorilerde kullanılabilir. Bunlar: panel yerleşimi, tamirat, duvar etekleri, profiller ve dolgular olarak gösterilebilir. O nedenle sandviç paneller bu kullanım alanlarının tüm teknik, estetik ve bütçe dostu beklentisini karşılamaktadır. Sandviç panel montaj esnasında kazandırdığı ekonomik avantajları ile çatı ve cephe hizmetlerinde en çok tercih edilen kaplama türüdür.

Kullanım alanlarına değindikten sonra biraz da müşterilerimizi sandviç panellerinin kullanım amaçları hakkında bilgilendirmek istiyoruz…

Sandviç panelleri ısı, su ve ses yalıtımı konusunda uygulama alanlarında başarılı çözümler sunmaktadır. Büyük kullanım alanı olan bu paneller tek seferde 15 mt’ye kadar uygulanabilir. Profesyonel çalışma ortamlarında Egeroof olarak %10 eğili çatılarda 3 ya da 5 hadveli assan nova önermekteyiz. Şayet çatıdaki eğim %5’in altındaysa, membranlı panel uygulaması tarafımızca tavsiye edilir.

Dolgu sandviç paneller, beton ve gaz beton gibi yapı malzemelerinin aksine poliüretan aynı ısı yalıtımını daha düşük kalınlık ile karşılar. Yapınıza yük olmamasının yanısıra, alan ve hacimden tasarruf etmenizi sağlar. Yanıcı olmayan metal yüzeyiyle poliüretandan oluşan panel sistemi zor yanıcı olarak nitelendirilir.

Egeroof olarak projelerin fizibilite çalışmalarını yaptıktan sonra yapıya en uygun olan sandviç panel türünü tespit ediyoruz. En uygun sandviç paneli en uygun fiyatlar ile müşterilerimize sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz ile proje süre tarihlerinizi belirleyip, işinizi verilen zaman aralığı içerisinde tamamlıyoruz. Hizmetlerimizde her şeyden önce iş güvenliğine önem veriyoruz.

Sandviç panel kaplama hizmetlerimiz ilgili detaylı bilgi ve fiyat almak için bizimle iletişime geçin.

Projeleriniz ve

daha detaylı bilgi için

Bize Ulaşın