PVC MEMBRAN İLE ÇATI KAPLAMA YAPILMASI

  • PVC membranlar eğimi %5’in altında olan düz çatılarda veya esnekliğinden dolayı kavisli çatılarda uygulanan bir polyester donatı takviyeli membran türüdür. PVC membran, ürünün yüksek ve düşük sıcaklıklara dayanmasını sağlayan stabilizatörler içerir ve bu sayede ürünler UV ve alev geciktirici özelliğe sahip olur.
  • Ürünler, rüzgara maruz kalan çatılarda mekanik sabitleme için özellikle önemli olan yırtılmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Soğuk sıcaklıklarda esnek kalan PVC membranı, sert sıcaklıklarda kurulumu en kolay üründür, bu da Nordik iklimlerde bir avantajdır.
  • PVC membran ile çatı kaplaması birkaç adımdan oluşur.Eğer çatınız konstrüksiyondan oluşuyor ise konstrüksiyonun üstüne yük taşıma değerleri yüksek trapez çatı kaplama malzemesi döşenir ve vidalar ile sabitlenir.Önce yoğunluğu yüksek bir taşyünü çatıya serilir.Üstüne ürünün hava almasını sağlayan bir nem bariyeri serilir.Son ürün olarak PVC membran malzemesi sıcak hava kaynağı kullanılaraktan birbirine yapıştırılır ve raptetler ile konstrüksiyona sabitlenir.
  • Çatınızda PVC membran kaplama hizmetlerimiz ilgili detaylı bilgi ve fiyat almak için bizimle iletişime geçin.

PVC membran ile çatı kaplama teklifi için bizimle

İletişime geçin