Kalıcı yaşam hatları ve askıda çalışma sistemleri

Şüphesiz her şeyin başında insan sağlığı gelir. Egeroof olarak çalışma eğitimi ve hizmetinde profesyonel hareket eden bir firmayız. Yüksek hatlarda çalışma güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarmak için yatay, dikey hat ve ankraj çözümleri sunuyoruz. Bu tarz çalışmalar tüm eğitmenlik ve mühendislik yaklaşımları değerlendirildikten sonra projelendirilmektedir.

Uygulamalarımızın tümünde lisanslı ve Alman menşeine sahip Soter ürünleri kullanmaktayız. Ürünlerimiz hepsi uluslararası geçerliliğe ve standartlara sahiptir.

Çalışmalarımızda kullandığımız yaşam hatlarının çeşitleri hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz.

Yapılan çalışmanın durumuna uygunluk gösteren farklı yaşam hatları mevcuttur. Bunlar:

Yatay yaşam hatları: Geçiş sırasında kolaylık sağlayan ve herhangi bir sökme işlemine gerek duyulmayan hatlardır. Tehlikeli, düşme riski olan bölgelerde montajlanan halatlar ve raylar sayesinde güvenlik en üst seviyeye çıkarılır.

Dikey yaşam hatları: Bu sistemin temelini merdiven sistemleri oluşturmakta. Merdivene takılan ray ve çelik hayat sayesinde, merdiven üzerinde çalışan kişinin öncelikle güvenliği ve rahat harket etmesi hedeflenmektedir.

Geçici yaşam hatları: Adından da anlaşıldığı üzere, bir çalışma bittikten sonra sökülüp, kaldırılan hatlardır. Bu hatlar bina yapısına uygun bir şekilde kiriş ve kolonlarla uyum içinde hareket edecek çelik ya da sentetik hatlardır.

Kalıcı yaşam hatları: Eğer ki bir çalışmada rutin bakım ve onarım işleri devam edecekse, tercih kalıcı yaşam hatlarından yana olmalıdır. Bu hatlarda genellikle çelik hatlı ve raylı sistemler kullanılır.

Sentetik yaşam hattı: İple erişim uzmanlarının birincil tercihi olan ve geçici yaşam hatlarında kullanılan hatlardır. Bu kurulumunun hızlı ve yapıya zarar vermiyor oluşu en bilindik özellikleri arasında yer almakta.

Metal yaşam hattı: Kalıcı yaşam hatlarında çelik hat ve raylı sistem kullanılarak hazırlanan sistemdir.

Sizlere sunduğumuz projelerin hepsi 10 yıl garantiye sahiptir. Sahip olduğumuz zengin ürün ağı ile siz değerli müşterilerimize optimum hizmetler sunmaktayız. Bu bağlamda sadece tamamen beklentilerinizi karşılayacak ve güvenliği maksimum seviyeye çekecek sistemlerin projesini ve montajını yapıyoruz.

Kurulum baştan sona eğitimli ekibimiz tarafından gerçekleştirilmekte. Ayrıca bir sonraki adımları da düşünerek müşterilerimize profesyonel ekibimiz doğru ve güvenli kullanım konusunda eğitim vermekte.

Mühendislerimizin kullandığı tüm ürünler CE sertifikasına sahiptir. 

Yaşam hatları hakkında daha fazla bilgi ve fiyat almak için bizimle iletişime geçiniz.

Projeleriniz ve

daha detaylı bilgi için

Bize Ulaşın