Bitümlü membran izolasyonu

Egeroof polyester ile güçlendirilmiş bitümlü membran çatı montajı eğimi fazla olmayan konut çatılarında profesyonel bir şekilde, yalıtım amaçlı uygulamaktadır. Yalıtımdaki birincil hedef çatıdan suyu uzak tutmaktır.

1960’larda keşfedilmiş ve sürekli yeni teknolojilerle geliştirilmiş olan bitümlü membranlar farklı katmalara ve özelliklere sahiptir. SBS ve APP olmak üzere iki farklı türde, rol olarak üretilen membranlar genellikle iki ya da üç kat olarak uygulanır. Eğer ki çatıda yürüme yolları varsa, ayağa yapışmayı engellemek için kum yüzeyli membranlar son aşamada kullanılır.

Egeroof olarak siz değerli müşterilermize garantili işçilik sunuyoruz. Öncelikle biricil garanti kullandığımız ürünleri üreten firmalardan gelmektedir. İş sonrasında ise ikinci bir garanti tarafımızca sunulmaktadır.

Bitümlü membran izolasyon kullanım alanları

Yapılara suyun girebileceği neredeyse bütün alanlarda bitümlü membran ile su yalıtım örtüleri kullanılabilmektedir. Yapı dışında biriken suyun basabileceği seviyenin altındaki duvarlar, balkonlar, çatı, teras ve banyo gibi yapılarda genel kullanım alanlarındandır. Toprak ile temas halinde olan duvarlar, temelleri zemine oturtulmuş döşemeler olmak üzere suyun basabileceği iç ve dış tüm alanlar bitümlü membran ile su yalıtımının kullanım alanlarına girer.

Uzun ömürlü su izolasyon hizmeti
Egeroof olarak bitümlü membran ile izolasyon hizmetlerimizde yapıların kullanım ömrü boyunca kesintisiz performans sağlaması için en uygun malzemele ile en kaliteli işçiliği bir araya getiriyoruz.

Dayanıklılık
Bitümlü membran mineral veya alüminyum folyo kapla biçimleri sayesinde u.v ışınlarına karşı dayanıklıdır. Mevcut ilklim koşullarında hava sıcaklığı bitümlü membranı eritebilecek seviyeye ulaşamadığından, sıcak hava etkisi ile sadece yumuşaklık gösterebilir. Bu durum bitümlü membranın şeklini bozmamaktadır.

Bitümlü membran elinize veya cildinize değdiğinde sağlık açısından tehlike arz etmeyen bir izolasyon ürünüdür.

Bitümlü membran ile izolasyon hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat için bizimle iletişime geçin.

Projeleriniz ve

daha detaylı bilgi için

Bize Ulaşın