Aydınlatma Sistemler

Ticari, sanayi ya da bireysel kullanım için aydınlatma konusunda bir tasarım fikriniz varsa, Egeroof sizlere özel çözümler sunmakta. Aydınlatma ihtiyaçlarınıza şeffaf veya opal olarak üretilmiş polikarbonat levhalar ile estetik görünüme sahip çözümler üretiyoruz.

Şu anda Egeroof bünyesinde yansıtmalı ve yayıcı; ateşe dayanıklı, UV koruma özelliğine sahip polikarbonat levhalar bulundurmakta.

Tarafımızca kullanılan polikarbonatlar sahip olduğu özel yapılar sayesinde cam sistemlerle elde edilemeyen geometrik şekillerde rahat bir şekilde kullanılabilir. Kullanılan polikarbonat levha parçaları oldukça hafif ve dayanıklıdır.

Dış bölgelerde aydınlatma amaçlı kullanılan polikarbonat materyaller UV ışınları, ısı ve çarpma gibi zorlu karşullarla karşı karşıya kalmakta. Egeroof olarak bu zor koşullara dayanıklı, en iyi malzemeleri siz değeri müşterilerimize sunmaktayız.

Uygulama

Profesyonel ekiplerimiz yapınıza uygun ölçümleri yaptıktan sonra aydınlatma alanlarınızı istekleriniz doğrultusunda belirler. Aydınlatma sistemleri yapınızda istenen bölgelere profesyonel bir biçimde uygulanır.

Dilerseniz çerçeveli, dilerseniz çerçevesiz olan tüm çatı aydınlatma sistemlerini kurabilmekteyiz. Çatıların düz olduğu noktalarda özellikle tercih edilen çerçevesiz aydınlatma sistemleri sayesinde doğal ışığın en iyi şekilde içeriye ulaşmasını sağlıyoruz.

Sistemlerimizde özel olarak kullandığımız malzemeler sayesinde gelen ışıkların zararı en aza indiriliyor ve bu sayede sizler için daha sağlıklı bir çalışma ortamı inşa ediyoruz.

Farklı boyutlarda ve özellike olan çatı aydınlatma sistemleri hakkında daha fazla bilgi öğrenmek ve fiyat almak için hemen bizimle iletişime geçin.

Projeleriniz ve

daha detaylı bilgi için

Bize Ulaşın