Assan Sandviç Panel Kaplama

Assan sandviç paneller üstü ve altı boyalı galvaniz saç olup arası poliüretan dolgulu ısı ve su izolasyonunu sağlayan ürünlerdir.Saç kalınlıkları değişebildiği gibi içerisindeki yalıtım malzemesi de değişebilir.Renkli olabildiği gibi standartı kirli beyaz renktedir.Arasındaki yalıtım kısmında poliüretan, taşyünü veya polisoziyonat kullanılabilir. Sandviç paneller ev ve  sanayii yapılarının çatılarında ve cephelerinde  kullanıma uygundur. En tipik sandviç panel uygulaması endüstriyel, ticari alanları, spor salonlarını, depoları ve konut çatılarını kapsar.Egeroof Çatı olarak ASSAN PANEL’in bayiiliğini yapmaktayız.Müşterilerimizin isteğine göre ürün çalışıp anahtar teslim olarak montajını sağlıyoruz.Çalışmalarımızda özellikle iş güvenliği, hijyen ve görsel sunuma çok dikkat ediyoruz.

ASSAN PANEL 4 fabrikaya sahip ve Kibar Holding bünyesinde bir firmadır.Fabrikaların üçü yurt içinde  biri ise yurt dışındadır. Lokasyonları Tuzla,Balıkesir,İskenderun ve Ürdündür. Biz genel olarak ASSAN PANEL’in balıkesir fabrikası ile çalışmaktayız.ASSAN PANEL’in genel anlamda beş farklı çatı kaplama ürünü vardır.Bunlar NOVA 3(3 Hadveli çatı paneli),NOVA 5( 5 hadveli çatı paneli),1000R4(4 hadveli kepli çatı paneli) ve 1000R5T (5 hadveli kepli taşyünü çatı paneli)ve son olarak NOVA5TM(Üstü  membranlı 5 hadveli çatı paneli)’dir. Cephe konusunda ASSAN PANEL’in üç farklı ürünü mevcuttur.Bunlar 1000W(Gizli vidalı cephe panelleri),1000W sinüs(Sinüs formunda gizli vidalı cephe panelleri) ve 1000WT(Taşyünü dolgulu cephe panel)’idir. Birde ASSAN PANEL olarak soğuk oda panelleri ve aydınlatma panelleri mevcuttur.Hepsini ayrıntılı olarak aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Sandviç paneller bir binanın tamamlanmasında birçok farklı kategorilerde kullanılabilir. O nedenle sandviç paneller bu kullanım alanlarının tüm teknik, estetik ve bütçe dostu beklentisini karşılamaktadır. Sandviç panel montaj esnasında kazandırdığı ekonomik avantajları ve kolay işçiliği ile çatı ve cephe hizmetlerinde en çok tercih edilen kaplama türüdür.

Kullanım alanlarına değindikten sonra biraz da müşterilerimizi sandviç panellerinin kullanım amaçları hakkında bilgilendirmek istiyoruz…

ASSAN Sandviç panelleri ısı, su ve ses yalıtımı konusunda uygulama alanlarında başarılı çözümler sunmaktadır. Büyük kullanım alanı olan bu paneller tek seferde 15 mt’ye kadar uygulanabilir. Profesyonel çalışma ortamlarında Egeroof olarak %10 eğimli çatılarda 3 ya da 5 hadveli ASSAN NOVA panelleri önermekteyiz. Şayet çatıdaki eğim %5’in altındaysa, membranlı panel uygulaması tarafımızca tavsiye edilir.

Dolgu sandviç paneller, beton ve gaz beton gibi yapı malzemelerinin aksine aynı ısı yalıtımını daha düşük kalınlık ile karşılar. Yapınıza yük olmamasının yanısıra, alan ve hacimden tasarruf etmenizi sağlar. Yanıcı olmayan metal yüzeyiyle poliüretandan oluşan panel sistemi zor yanıcı olarak nitelendirilir.

Egeroof olarak projelerin fizibilite çalışmalarını yaptıktan sonra yapıya en uygun olan sandviç panel türünü tespit ediyoruz. En uygun sandviç paneli en uygun fiyatlar ile müşterilerimize sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimiz ile proje süre tarihlerinizi belirleyip, işinizi verilen zaman aralığı içerisinde tamamlıyoruz. Hizmetlerimizde her şeyden önce iş güvenliğine önem veriyoruz.

Sandviç panel kaplama hizmetlerimiz ilgili detaylı bilgi ve fiyat almak için bizimle iletişime geçin.

Projeleriniz ve

daha detaylı bilgi için

Bize Ulaşın