Tarihçemiz

2013 yılından bu yana kurucusu Gökhan Denizmen olan firmamız kurulduğu günden bu yana Ege bölgesinde sandviç panel çatı ve cephe kaplamaları,çelik konstrüksiyonları ,sürme su izolasyonu,aydınlatma panelleri ve havalandırma kapakları konusunda kalıcı ve etkili çözümleri ile ismini güvenilir firmalar arasına kısa sürede sokup hızla gelişip büyümüştür. Müşterilerimizin memnuniyetini, işlerini taahhüt edilen zamanda, kaliteli ve kusursuz şekilde teslim ederek kazanmış durumdayız.Bu kısa süredeki yükselişimiz deki önemli paya sahip olan 1995 yılında kurulup bugüne kadarki tecrübesini ve bilgilerini paylaşan Karden Metal’in payı çok büyüktür. Karden Metal firması İzmirde herkesten tarafından bilinen ve firma sahiplerinin Oktay Denizmen ve Gökhan Denizmen olduğu bir ortaklık firmasıdır.

EGEROOF olarak; müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılamayı ve fikirlerini daha da öteye taşımayı, çalışma anlayışımızın temelini oluşturduğuna inanmış, yüzde yüz müşteri memnuniyeti felsefesini kendisine ilke edinmiş bir firma olarak işimize her zaman hassasiyet ve ehemmiyetle yaklaşarak hizmet vermekteyiz.

2013 yılından bu yana ASSAN PANEL, BTM, SOUDAL, ONDULİNE, DURAMİT, JULİEN BOYA gibi markaların bayiiliklerini alarak büyümeye devam ediyoruz.Bu büyümeyi istikrarla sürdüren firmamızı, daha da ileriye taşımak için özveriyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kurulduğumuz günden

bugüne uzman kadromuz ile bizi tercih eden müşterilerimize maksimum müşteri memnuniyeti ve kaliteyi sunuyoruz.

Misyonumuz

Sürekli Gelişim ve Değişim ilkesi, alanında uzman kadrosuyla müşterilerine taleplerinin de ötesinde sonuçlar çıkartmak.

Vizyonumuz

Alanımızda kaliteli ve kalıcı yapılar üreterek; kaliteli ürün, güçlü malzeme ve sağlam işçilik ile bütünüyle müşteri memnuniyetini sadece Ege Bölgesinde değil, Türkiye ve Yurtdışı’nda sağlayarak Çatı ve Cephe konusunda tanınmış bir firma olmak.

Kurulduğumuz günden itibaren

büyük küçük demeden birçok firmanın tercihi olduk. Verilen işlerin hepsini eksiksiz şekilde tamamlayıp  yapılan işlerde maksimum memnuniyet hedefledik. Özellikle ASSAN PANEL bayiisi olduğumuz için ve müşteri odaklı çalıştığımızdan dolayı, müşterilerimizin isteklerine en uygun çözümleri sağlayıp, doğru malzemeyi doğru şekilde uygulayarak ve en önemlisi planlanan zaman içerisinde kaliteden ödün vermeden işlerimiz tamamlayarak İzmir’de aranan bir firma haline gelmiştir.

Hizmetlerimizle ilgili

detaylı bilgi için

İletişime geçin